Skip to main content

Küpsiste kasutamine

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis salvestatakse teie seadmesse, kui külastate veebisaiti. Need aitavad veebilehtedel meelde jätta teie tegevusi ja eelistusi (näiteks sisselogimist, keelevalikut ja muid eelistusi) teatud aja jooksul, et te ei peaks neid iga kord uuesti sisestama, kui veebilehele tagasi pöördute või lehekülgi sirvite.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

Meie veebisait kasutab järgmisi küpsiseid:

  1. Hädavajalikud küpsised
    Need küpsised on hädavajalikud, et võimaldada teil veebilehte kasutada ja selle funktsioone kasutada, näiteks juurdepääs kaitstud aladele veebilehel. Ilma nende küpsisteta ei saa te taotletud teenuseid kasutada.
  2. Statistilised küpsised
    Need küpsised koguvad teavet selle kohta, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad, näiteks milliseid lehti nad kõige sagedamini külastavad ja kas nad saavad veateateid veebilehtedelt. Kogutud andmed on anonüümsed ja neid kasutatakse ainult veebisaidi täiustamiseks.

Kolmandate osapoolte küpsised

Lisaks oma küpsistele võime kasutada ka erinevate kolmandate osapoolte küpsiseid, et koostada statistikat meie veebisaidi kasutamise kohta ja integreerida sotsiaalmeedia funktsioone (näiteks Facebooki, Twitteri jagamise nupud).

Kuidas küpsiseid hallata?

Enamik veebibrausereid lubavad küpsiseid automaatselt, kuid annavad teile võimaluse küpsiseid hallata või blokeerida. Teil on õigus otsustada, kas nõustute küpsiste kasutamisega või mitte. Palun arvestage, et küpsiste keelamine võib mõjutada veebilehe toimivust ja teie kasutajakogemust.

Küpsiste keelamine

Te saate küpsiseid hallata ja kustutada oma brauseri seadetes. Lisateavet küpsiste haldamise kohta leiate oma veebibrauseri abifailidest või külastades veebilehti, mis pakuvad juhiseid küpsiste haldamiseks ja kustutamiseks.

Muudatused meie küpsiste poliitikas

Võime oma küpsiste poliitikat aeg-ajalt muuta. Kõik muudatused postitatakse sellele lehele. Soovitame teil regulaarselt seda lehte külastada, et olla kursis meie küpsiste kasutamise poliitikaga.

Kontakt

Kui teil on küsimusi meie küpsiste poliitika kohta, võtke meiega ühendust siin.