Skip to main content

Pressiteade 12.oktoober 2009.a. – Rotermanni kvartali sündmused – Tallinna turismitegu 2009

Tallinna Ettevõtlusameti poolt korraldatav ettevõtluskonkurssil sai Rotermann Eesti Oü kategoorias „Tallinna turismitegu 2009“ auhinnalise tunnustuse osaliseks.

 

Tallinna linn tunnustab traditsiooniliselt sügiseti toimuva Tallinna Ettevõtluspäeva raames kohalikke ettevõtjaid ja ettevõtluse arendajaid.

 

Rotermann Eesti tunnustuse pälvisid erinevad tegevused ja sündmused kvartalis läbi kevad-suve, sh Rotermanni toiduturu käimalükkamine, pühapäevane käsitää- ja disainiturg, erinevad kontserdid Rotermanni väljakul (Tõnis Mägi & Chalice, Sofia Rubina, ansambel Külalised, Toe Tag), suurejoonelised Tallinna Uue Linna Päevad (TULP) koostääs Vanalinnapäevade ja festival „Trefff“ meeskonnaga, nõukogude tehnika näitus ajaloolises Elevaatorihoones ja mitmed teised näitused kvartali territooriumil.

 

Rotermann Eesti Oü juhataja Mart Saa: „Oleme tunnustuse üle väga õnnelikud. Eriti teeb heameelt teadmine, et meie kandidatuuri seadis ülesse Tallinna Ettevõtlusameti turismiosakond, kelle tääkad inimesed meie tegemisi igapäevaselt ju kommunikeerivad nii linnarahvale kui turistidele.“

 

 „Oleme kvartali tegemistega linnarahva tähelepanu all, eelmisel aastal tunnustati Rotermanni kvartalit kui „Parim arendusprojekt 2008“ ja käesoleval aastal siis juba kvartalis toimuvate tegevuste ja sündmuste pärast. Tegemist on ühe linnaruumi osaga ning linnarahva tähelepanu on väga teretulnud arenevas kvartalis.“

 

Rotermanni kvartal on Tallinna südalinnas Postimaja ja kobarkino Coca-Cola Plaza taga olev väike linnak, kus paiknevad kaubanduspinnad, korterid, bürood, kohvikud, restoranid ja turg ning regulaarselt leiab aset erinevaid sündmusi.

Kuidas leida Rotermanni kvartal, vaata www.rotermannikvartal.ee/asukoht     

Info edastas:

Andre Poopuu

Rotermann Eesti Oü turundusjuht

Tel +372 50 39 696

E-mail andre.poopuu@rotermann.com