Skip to main content

Kinnisvaraliidud korraldavad kaheksandat aastat järjest rahvusvahelise kinnisvarakonverentsi

Tallinnas toimub 6. novembril rahvusvaheline konverents “Kinnisvara 2009”, kus analüüsitakse kinnisvaraturul ja majanduses toimuvat.

 

 Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul tullakse kokku, et  analüüsida viimase aasta jooksul toimunud muutusi nii Eesti kinnisvara- ja finantssektoris kui ka maailmamajanduses laiemalt.  “Tänavuse konverentsi teema “Kinnisvaraturu TõEHETK” keskendub põhiliselt kinnisvara- ja finantssektori analüüsimisele ning üritab vaadata lähitulevikku, et paremini mõista, mis meid ees ootab ja aidata otsustajatel õigeid valikuid teha,” ütles Rüütel.  

Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liidu juhatuse esimees Jüri Kräänsträmi  hinnangul on kaheksandat aastat järjest toimuv konverents muutunud  traditsiooniks, mille peamine eesmärk on ühendada kõiki kinnisvarasektoris tegutsevaid ettevõtteid, organisatsioone ning inimesi. “Hea on tõdeda, et konverentsist on saanud kinnisvarasektori jaoks tunnustatud ja oodatud sügisene suursündmus, ” märkis Kräänsträm.   

  

Konverentsi avab Majandus- ja Kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

 Konverentsi peaesineja on maailma ühe suurima kinnisvarabüroo RE/MAX Euroopa regiooni tegevdirektor Henry Charles Lemire.

Seejärel esinevad SEB Pank juhatuse liige Riho Unt, Newsec Finland OY arendusdirektor Antti Tuomela, Eesti Tääandjate Keskliidu juhataja Tarmo Kriis, majandusekspert ja endine rahandusminister Taavi Veskimägi, Eesti Konjunktuuriinstituudi direktor Marje Josing, Eesti Panga asepresident Märten Ross, U.S. Invest nõukogu esimees ja Kinnisvara Guru 2008 Urmas Sõõrumaa, kinnisvarakonsultant Tõnu Toompark, Arco Vara Grupi juhatuse esimees Lembit Tampere, Uus Maa Kinnisvarabüroo tegevjuht Mika Sucksdorff, Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman, Rotermann Eesti juhatuse liige Mart Saa ja RE/MAX Professionals Eesti juhatuse esimees Leanika Klaassen, Eesti Arhitektide liidu juhatuse esimees Ike Volkov, AS Merko Ehitus nõukogu liige Jaan Mäe, Oü Alver Arhitektid arhitekt Andres Alver, YIT Ehitus ehitusteenuste müügidirektor Marko Uueda, Tallinna Linnaplaneerimis Ametist Martti Preem, GILD Real Estate juhatuse liige ja EEREIF (Eastern Europe Real Estate Investment Fund) fondijuht Gren Noormets, BPT Grupi Varahalduse juht Indrek Hääl, Nordea Pank Eesti korporatiivpanganduse juht Andreas Laane, Seven Real Estate Advisors, Olev Mait Makk, Swedbank ettevõtete finantseerimise divisjoni direktor Tauno Vanaselja ja SEB Pank ettevõtete panganduse valdkonna juht Allan Parik.

  

Ka sel aastal valivad kinnisvaraliidud Kinnisvara Guru 2009. “Kinnisvaraliitude poolt välja antava tiitli eesmärgiks on nende inimeste või organisatsioonide tunnustamine, kes on positiivselt mõjutanud kinnisvarasektori arengut,” ütles Rüütel.

  

Konverentsi korraldavad Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit, Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda ja Corpore Konverentsid.

  

Konverents toimub Radisson Blu konverentsikeskuses. Liitude ühist kinnisvarakonverentsi on korraldatud alates 2002. aastast.

 

  Lisainformatsioon:

Tõnis Rüütel

Eesti Kinnisvarafirmade Liit

Gsm: 5046517 

 

 Lugupeetud ajakirjanikud!  Ootame Teid Radisson Blu toimuvale rahvusvahelisele kinnisvarakonverentsile, mis toimub juba kaheksandat aastat järjest.Parim aeg osalejatega intervjuudeks on 12.00-13.00 või 15.00-15.30 pauside ajal.  

Lisainformatsioon:

Meelis Kopli

Corpore Konverentsid

5544420