Skip to main content

Mis toimub nädalalõpus Rotermanni kvartalis!?

Jätkub Rotermanni jõuluturg, kus üle 20ne kaupmehe pakuvad käsitääd, toidusaadusi ja raamatuid.

 

Suurt tähelepanu tõmbav Disaini- ja Träni turg, kus saab kõige originaalsemad kingid. Esindatud on ka taaskasutuse prpjekt ReUse Republic oma kõige uuemate paladega nii Tallinna kui ka Tartu disainerite poolt. Vaata lisa www.kalamari.ee/et/uudised. Avatud 4-6 detsember.

 

Oo, jaa, mis veel? Mis? Moedisainerite Marit Ilisoni ja Lilli Jahilo uute kollektsioonide esitlus ja müük, mille käigus saab disaineritega otse suhelda, tutvuda nende igapäevase tää, loomisprotsessi, kangaste ja muude moedisainerile vajalike täävahenditega. Samuti on võimalus kohapeal endale ise üks toode disainida, mis oleks juba loodud kollektsioonide mõtteliseks jätkuks. Koht, kus see kõik aset leiab on Loovala. 4-6 detsember. Kollektsioonidega saab tutvuda www.maritilison.com ja www.lillijahilo.com

 

Juba laupäeval, homme kell 16.30 alates, näeb Rotermanni väljakul jälle välikino – Kass Arturi Rändkino näitab kõigepealt filmi “Jõululugu”, mis jutustab, kuidas Jõuluvanast Jõuluvana sai. Ja seejärel 8 Oscari nominent mängufilm “Rentslimiljonär”.

 

Ja muidugi on kodukitsed Rotermanni kvartali väljakul. Kitsedega saab „jutustada“ ja nende heaks saab ka heateo teha.

 

Allikas: http://rotermannikvartal.ee/news/uudis65.php