Skip to main content

Pressiteade: Rotermanni kvartal: taas avatakse toidu- ja käsitääturg Tallinna linna ajaloolises kvar

Sel suvel toob Rotermanni kvartal taas pealinlasteni toidu- ja käsitääturu. Alates 14. maist on kodumaise toidu sõpradel põhjust seada sammud iganädalaselt kolmapäevast pühapäevani Rotermanni kvartalisse.

 

Kui kolmapäevast laupäevani on Rotermanni väljak toiduturuliste päralt, siis pühapäeval on toiduturuliste kõrval ka käsitää- ja disainiturg.

 

„Eks ilus ja pikk talv ning jahe kevad on teinud väiketootjate elu pisut keerulisemaks ning eestimaist põllutoodangut on esialgu kasinalt. Samas on liha- ja kalatooted, samuti omatehtud saiatooted,“ selgitas Rotermanni kvartali peremees Sule Vare. „Hooaja edenedes täieneb eelkõige „rohelise toodangu“ valik märgatavalt, „ lisab Sule Vare. 

 

Rotermanni turg on ilus ja puhas avaturg, kus kaupa müüakse ühtse ilmega ratastel kärudest, kõigil müüjatel on ühesugused põlled ja pearätid, mille on disaininud Katrin Kuldma. Turuhooaeg kestab septembri lõpuni. Korraldajad ootavad ka häid vihjeid võimalike talunike kohta, kes võiksid turul oma kaupa pakkuda.

 

Rotermanni turu esimene päev on 14.mai kell 12.00. Turg on avatud 5 päeva nädalas – kolmapäevast pühapäevani. Turgu opereerib Rotermann City Oü.

 

Lisainfo: www.rotermanniturg.ee

 

Turg avatud: kolmap –reede kell 10.00-19.00 ning laup-pühapäev kell 11.00-16.00.

 Turu asukoht: Postimaja ja kobarkino CC Plaza taga Rotermanni kvartali väljakul. Vaata lisa www.rotermannikvartal.ee/asukoht