Skip to main content

Tallinna süda tuksub – TULP 2010 Rotermanni kvartalis!

Korraldajate sõnul tuksub TULP festival uusima muusika, julge loovuse, avatuse, inimlikkuse, eriliste visuaalide ja üleannetute rütmide taktis.

 

Esimesel, reedesel päeval astuvad pärast avapidu lavale indie-popparid Tallinn Daggers, süvamuusika piirialadel laveeriv elektrooniline Sinine, Ukraina kuulsaim popviiuldaja Asija Ahhat, visuaal-elektroonikud Talis Paide ja Kosmosepealinn ning alles 29. mail Rock Cafes selguv Jägermeister Rock Liiga 2010 võitja. Hetke parimat muusikat lubavad kõlaritest väljutada 3Pead kogumikuga ‘Eesti Pops’.

 

Laupäeval tehakse mänguasjade ja raamatute vahetusturgu ja võimaldatakse loovalal luua, kaasa lüüa, omandada. Tule osale linnakujunduses – istuta oma taim, joonista linna, õpi joonistama tulpi. Kohal on miniloomaaed, samuti meie suurimate sõprade – kasside-koerte mänguala ja veel ja veel.

 

Esinema, näitama ja musitseerima tulevad laupäeval Antonina, sünt-populaarne Opium Flirt ja Andres Lõo, ERKI moeshow paremik Mimicry saatel tegemas oma moodi ning kroonikaliselt seksikad Uku Suviste ja Tanja Mihhailova. Esinemiste vahele antakse ekraanil snäkki Animated Dreams 2009 võistlusprogrammi tääde näol.

 

Ja veel. Tulp programmi avamisel 4 juunil kell 17.00 antakse välja TULP TEGU ja TULP NäGU auhind Rotermanni kvartali poolt uue linnaruumi arendamise ja paremaks muutmise eest.

 

Kõik üritused, kontserdid ja näitused on TASUTA! Ja muidugi on avatud ka nii toidu- kui käsitääturg.

Lisainfo: www.rotermannikvartal.ee/tulp

Rotermanni kvartali asukoht: Postimaja ja kobarkino Coca-Cola Plaza taga. Vaata lisa www.rotermannikvartal.ee/asukoht