Skip to main content

PRESSITEADE

PRESSITEADE
08.11.2010

Kinnisvara Guru 2010 on ülemiste City AS

 

IX Rahvusvahelise Kinnisvarakonverentsi korraldajad valisid Kinnisvara Guru 2010, kelleks osutus ülemiste City.

 

Eesti Kinnisvarafirmade Liidu tegevdirektori Tõnis Rüütli sõnul otsustati esimest korda anda tiitel mitte eraisikule, vaid juriidilisele isikule. „ülemiste City kasuks rääkisid paljud tegurid, eelkõige oskus raskel ajal kaasata miljard krooni ülemiste City arendusse. Nimetatud investeering mõjutas väga positiivselt kogu Eesti kinnisvaraturgu ning andis turuosalistele ja investoritele lootust, et kinnisvaraturg on muutumas stabiilsemaks ja usaldus meie turu vastu on kasvamas,“ lausus Rüütel.

 

“Meile oli selline tiitel ootamatu ja meeldiv üllatus ning head meelt teeb see, et otsustati tunnustada arendajaid ja investoreid. Miljardikroonine tehing viidi läbi eesmärgiga alles hakata turul kasvama, mitte rahulduda sellega, mis hetkel olemas on,” ütles ülemiste City ja Technopolis ülemiste juhatuse esimees Gert Jostov.

 

Eesti Kinnisvara Haldajate ja Hooldajate Liit, Eesti Kinnisvara Hindajate ühing, Eesti Kinnisvarafirmade Liit ning Eesti Kinnisvaramaaklerite Koda korraldavad ühist kinnisvarakonverentsi alates 2002. aastast. Sel aastal osales konverentsil 230 inimest. Konverentsi avas majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts.

 

Lisainformatsioon:
Tõnis Rüütel
Eesti Kinnisvarafirmade Liit
Gsm: 5046517