Skip to main content

Kinnisvaraspetsialistid saavad võimaluse täienduskoolituseks

Eesti tegusaim kinnisvarakoolituse pakkuja Kinnisvarakool Oü alustab märtsis kinnisvara täiendkoolituse pakkumisega maakleritele ja kinnisvaraspetsialistidele.

 

„Täiendkoolitus on suunatud juba kinnisvaravaldkonnas tegutsevatele headele inimestele, kes soovivad end erialaselt täiendada,“ täpsustas Kinnisvarakool Oü juhatuse liige Tõnu Toompark.

 

„Kinnisvaraspetsialistid langevad sageli teenimatu kriitika alla. Parim vahend selle kriitika vältimiseks on tõsta professionaalset taset ehk end koolitada. Muuhulgas sobib uus täiendkoolitus maakleri kutseeksamile minejatele,“ lisas Toompark.

 

Kinnisvara täiendkoolitus keskendub loengutele majanduse, juriidika, ehituse ja planeeringute, kindlustuse ning maaklerluse valdkonnast. Loengupidajateks on pikaajalise praktilise kogemusega spetsialistid. Nii saavad kõik loengud olema äärmiselt elulised.

 

Kinnisvarakool Oü on Raid & Ko Oü ja Adaur Grupp Oü koostääprojekt, mille missioon on suunatud professionaalsuse tõstmisele kinnisvaraturul. Kinnisvarakool Oü koolituste hulka kuuluvad koolitused kinnisvara ABC, üürikoolitus, müügikoolitus, kinnisvara täiendkoolitus jm koolitused.

 

Allikas: http://www.adaur.ee/index.php/kinnisvaraspetsialistid-saavad-voimaluse-taienduskoolituseks/